w naszej ofercie: 9316 imprez, 1545 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Spływ Kajakowy w Nowej Hucie rzeką Dłubnią
Wszystko o tej ofercie wie:

SPŁYW KAJAKOWY W NOWEJ HUCIE RZEKĄ DŁUBNIĄ

Kajakiem po Nowej Hucie od Zalewu Nowohuckiego aż do Wisły

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
121533827
oferta w pdf

Kontakt - rezerwacja/wolne miejsca: ola@ecotravel.pl, tel. kom: 606 854 029

Będziemy pływać w grupkach 6 uczestników + instruktor puszczani na wodę co 30 minut. Kajaki i cały osprzęt będziemy dezynfekować przed każdym spływem. Jako uczestnicy będziecie musieli zakrywać usta i nos. Na tą chwilę nie mamy dostępu do toalety jak i nie będzie tradycyjnej kawy z termosu i ciasteczka na koniec spływu. W kajakach pływamy po 2 osoby i jeśli ktoś nie ma pary musi sobie taką osobę zapewnić sam - prosimy o zrozumienie. Wiemy, że to może być kłopot ale czekamy na wytyczne rozwiązujące ten problem. Zdajemy sobie sprawę, że to wszystko powoduje komplikacje ale daje szansę na wspólne spotkanie w kajaku.
Nie wiemy jak długo będziemy spływać na tych zasadach. Będziemy je modyfikować zgodnie z wytycznymi, które będą do nas docierały.
Oczywiście można zabrać swój własny prowiant i kawkę bo na koniec spływu będzie chwila by odpocząć i podzielić się wrażeniami z wszystkimi... w bezpiecznej odległości :) 

Zobacz Nową Hutę w sposób, który mało kto wcześniej przed Tobą widział – z wysokości kajaka!

Zapraszamy na spływ kajakowy wyjątkową nowohucka rzeką Dłubnia. Mimo tego, że przepływa ona przez centrum dzielnicy Nowa Huita nadal posiada wyjątkowe naturalne walory przezco zachwyca i spływ nią jest prawdziwą przygoda. Liczne przewężenia, spadki i przeszkody dodają smaczku całej wyprawie a przy tym jest ona bezpieczna również dla rodzin z dziećmi.

Spływ rozpoczynamy z nad Zalewu Nowohuckiego. Tutaj po szkoleniu i informacjach dotyczących bezpieczeństwa wodujemy kajaki i spływamy rzeką aż do Wisły.

Wszystkie kajaki są 2-osobowe. Wśród kajaków posiadamy również specjalne siedziska dla dzieci 3-5 lat i na zapytanie udostępniamy dodatkowe miejsce w kajaku 2+1 (na odpowiedzialność rodziców).

Zapewniamy transport uczestników po spływie do miejsca startu auto/bus (w pierwszej kolejności kierowcy i osoby bez samochodu).

Nie zapewniamy słonecznej pogody, chociaż bardzo chcielibyśmy :) Prosimy więc o rozważne dokonywanie rezerwacji, jeśli robią to Państwo z wyprzedzeniem,  gdyż brak słońca i deszcz nie powodują, że impreza się nie odbywa. W przypadku złych warunków atmosferycznych jak np.: ulewa, silne wiatry, burza, inne… impreza jest odwoływana. Istnieje wtedy możliwość przeniesienie się na inny najbliższy pasujący termin lub jest dokonywany zwrot wniesionej wpłaty. 

Program ramowy:

Zbiórka nad Zalewem w Nowej Hucie (przy placu zabaw).

  

Prosimy o zabranie rzeczy na zmianę na wypadek zamoczenia posiadanych - rzeczy zostaną zostawione w samochodzie transportującym kajaki, który zawiezie je na metę spływu.

- Przed zwodowaniem przeprowadzony zostanie instruktarz oraz omówione zostaną zasady bezpieczeństwa.
- Każdy uczestnik otrzyma kapok i wiosło.

Spływ potrwa ok. 1,5 - 2 godziny (ok. 5 km Dłubnią + 1 km Wisłą).
Metą będzie przystań przy Klubie Kajakowym NA FALI na terenie Yacht Klubu Nowa Huta w Mogile.

Jak się przygotować:
- wygodny sportowy strój (jeśli ktoś posiada zachęcamy do ubrania piankowego), kask (to zawsze dobry pomysł). Obuwie wiązane (nie klapki) stare trampki nadają się idealnie.

Uwaga! Elektronika, telefony i inne gadżety uczestnicy zabierają na własną odpowiedzialność - warto zabezpieczyć je umieszczając w specjalnym wodoodpornym opakowaniu/woreczku.

 

Terminy i ceny

28.08-28.08.2021

uczestnik dziecko 3-5 lat w kajaku jako 3 os. Wolne miejsca
godz. 10:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź
godz. 15:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź

05.09-05.09.2021

uczestnik dziecko 3-5 lat w kajaku jako 3 os. Wolne miejsca
godz. 10:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź
godz. 15:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź

11.09-11.09.2021

uczestnik dziecko 3-5 lat w kajaku jako 3 os. Wolne miejsca
godz. 15:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź

12.09-12.09.2021

uczestnik dziecko 3-5 lat w kajaku jako 3 os. Wolne miejsca
godz. 15:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź

18.09-18.09.2021

uczestnik dziecko 3-5 lat w kajaku jako 3 os. Wolne miejsca
godz. 10:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź
godz. 15:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź

19.09-19.09.2021

uczestnik dziecko 3-5 lat w kajaku jako 3 os. Wolne miejsca
godz. 10:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź
godz. 15:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź

25.09-25.09.2021

uczestnik dziecko 3-5 lat w kajaku jako 3 os. Wolne miejsca
godz. 10:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź
godz. 15:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź

26.09-26.09.2021

uczestnik dziecko 3-5 lat w kajaku jako 3 os. Wolne miejsca
godz. 10:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź
godz. 15:00 89 PLN 25 PLN Sprawdź

Kontakt - rezerwacja/wolne miejsca- ola@ecotravel.pl, tel. kom: 606 854 029

Impreza odbędzie się przy minimum 8 osobach. Dzieci do lat 3-5 w układzie 2+1 w dodatkowym siedzisku (na odpowiedzialnośc rodziców).

Osoba niepełnoletnia musi płynąć w kajaku pod opieką osoby dorosłej.

Odbycie się spływu uzależniamy od bieżącej sytuacji epidemiologicznej i warunków pogodowych.

Zakwaterowanie

bez zakwaterowania

Yacht Klub Kraków-Nowa Huta

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

Na zakończenie spływu w przypadku grup zorganizowanych w zależności od możliwości jest opcja odpłatnego skorzystania z grilla na którym można upiec przez siebie przywieziony prowiant. Informacja dostępna w biurze! Należy zapytanie zgłosić do biura przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem!

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość zapewnienia transportu busem z hotelu na terenie Krakowa.

Własny

Cena zawiera

- wynajęcie kajaka, wioseł, kamizelki asekuracyjne (dla dzieci 3-5 lat kamizelki ratunkowe),
- opiekun grupy,
- ubezpieczenie NNW,
- transport po spływie na miejsce startu (w pierwszej kolejnosci kierowcy i osoby bez samochodu)

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w cenie, odpłatnej możiwości skorzystania z grilla (o możliwość prosimy pytać w biurze, oferta dostępna dla grupa zorganiozwanych!)

Informacje dodatkowe

Wszystkich wybierających się na spływ kajakowy Dłubnią chcielibyśmy uświadomić również o złej stronie tej rzeki. Sama rzeka nie jest temu winna tylko my ludzie, mieszkańcy tego miasta. Rzece tej, podobnie jak wielu innym w Polsce, doskwiera problem zaśmiecania brzegów i zanieczyszczania wód. Szczególne tej rzece – Dłubni - przepływającej przez środek milionowego miasta. Spływ ten mimo wielu walorów przyrodniczych i kajakowych dla niektórych może być dużym wstrząsem. Dlatego chcielibyśmy przed skorzystaniem z oferty spływu kajakowego z góry przestrzec wrażliwsze osoby aby zastanowiły się wcześniej przed podjęciem ostatecznej decyzji o udziale. Liczne kanały burzowe, skupiska śmieci, wszędobylskie reklamówki, butelki PET są tutaj i towarzyszą nam praktycznie od początku naszego spływu.

Spływ ma stanowić przygodę w kajaku, formę aktywnego wypoczynku i rekreacji, jeśli jednak cokolwiek z powyżej wymienionych informacji może Wam w tym przeszkadzać prosimy o nie klikanie przycisku Rezerwacja! Jeśli podejmiecie świadomą decyzję z pewnością będziecie się dobrze bawić, miejsce pozytywnie Was zaskoczy i poznacie potencjał turystyczny, rekreacyjny i przyrodniczy drzemiący w wodach tej rzeki - Jednak prosimy o świadomość miejsca przez które rzeka przepływa i tego, że jesteśmy na początku starań o jej lepsze dobro.

Co robimy aby rzeka była rzeką?
Wspólnie z Fundacją Ecotravel rzeprowadzamy akcje sprzątania Dłubni wiosną i jesienią angażując nie tylko siebie ale również mieszkańców i lokalne władze. Mamy zezwolenie na udrażnianie rzeki i staramy się o likwidację zatorów. Składamy pisma do instytucji miejskich i wojewódzkich zwracając się o przywrócenie temu miejscu należnej mu czystości. Czynnie bierzemy udział w projektach związanych z Dłubnią m.in. Park Rzeczny Dłubnia. Jesteśmy w kontakcie z instytucjami wspierającymi nasze działania. Edukujemy poprzez naszą dzieci i młodzież u brzegów rzeki przeprowadzając zajęcia edukacji ekologicznej.

Jak możesz pomóc Dłubni?
Gorąco prosimy Ciebie o wysłanie notki, pisma na emaila do poniższych instytucji, których zadaniem jest dbanie o czystość wody i brzegów oraz zapobieganie nielegalnym wysypiskom i przyłączom do kanalizacji burzowej:
• Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie 
• Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie
• Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie 
• Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. 

---
Jeśli macie i inne pomysły, które Waszym zdaniem mogłyby wpłynąć na dobro rzeki będziemy wdzięczni za ich zgłoszenia na email fundacji: fundacja@ecotravel.pl

NOWOŚĆ!

Dla szukających większych wrażeń zapraszamy na Mikrowyprawę Kajakowo-Rowerową Nowa Huta - Niepołomice! Szczegóły: Wycieczka Kajakowo-Rowerowa po Nowej Hucie

Galeria

Do pobrania

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.