w naszej ofercie: 9620 imprez, 3196 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Kulig w Ojcowie dla 15 osób
Wszystko o tej ofercie wie:

KULIG W OJCOWIE DLA 15 OSÓB

z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek!

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy lub opisem hotelu (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
119530355
oferta w pdf

KULIGI  PO OJCOWIE I OJCOWSKIM PARKU NARODOWYM

 

Zapraszamy na niezapomniane przejażdżki saniami z pochodniami po Ojcowie i Ojcowskim Parku Narodowym i jego okolicach. W trakcie przejażdżek oferujemy m.in. pieczenie kiełbasek i gorący napitek... 

 

Dodatkowe atrakcje:

 - nocne obejście Ruin Zamku Kazimierzowskiego w Ojcowie z lampionami wraz z przewodnikiem Mincerzem - dla uczestników pamiątka! - cena uzależniona od ilości chętnych.

 

Program:

Spotkanie z przedstawicielem EcoTravel na parkingu w Ojcowie pod Ruinami Zamku Kazimierzowskiego. Godzina spotkania do ustalenia. Miejsca na 1 saniach (mniejszych) jest dla max. 5 osób lub na większych (max 12 osób).  Rozpoczęcie kuligu. Czas trwania kuligu: ok. 1 godz. Trasa prowadzi Doliną Prądnika: Ojców-Brama Krakowska-Wąwóz Korytania-Ojców. Po zakończeniu kuligu ognisko z pieczniem kiełbask (możliwość kiełbaski z grilla - wówczas prosimy o takie zgłoszeni) oraz grzane winko (150ml/osoba).

 

Uwaga!

 - Kulig odbywa się w dwóch turach w przypadku grupy powyżej 15 osób, wówczas I grupa wsiada do sań II grupa przechodzi na ognisko z kiełbaskami potem zmiana II grupa wsiada do sań I przechodzi na ognisko z kiełbaskami.

 - Trasa kuligu może ulec zmianie!!! 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
1 dzień 109 PLN Sprawdź
1 dzień 1635 PLN Sprawdź

Cena dla Grupy 15 uczestników płacących

Wariant I - cena od osoby

Warinat II - cena za grupę 15 osób

Zakwaterowanie

bez zakwaterowania

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy lub opisem hotelu (ZPR)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Uwaga! Na zapytanie grup istnieje możliwość zorganizowania dojazdu autokarem lub busem - Zadzwoń i dowiedz się wiecej! 12/681 36 92 lub email: ola@ecotravel.pl

Własny

Cena zawiera

  - kulig z pochodniami, ognisko z pieczeniem kiełasek (pieczenie przez uczenstików),  grzane wino - 150ml/osoba) (dla dzieci zamiast grzanego winko - herbata z sokiem),

Cena nie zawiera

 - dojazdu na kulig (istnieje możliwość zorganizowania - Zadzwoń +48 12 6813692 i dowiedz się więcej!)

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.